عکاسی صنعتی

عکس و فیلم صنعتی

امروزه در دنیای زندگی می کنیم که کلام و متن آن کاربرد و قدرت سابق را ندارد، یکی از دلایل مهم آن نیز رشد روز افزون محتوا های بصری همچون عکس و فیلم است. عموم مردم و مخاطبین به چشم هایشان بیش از همیشه اعتماد می کنند. علاوه بر این مسئله، امروزه هر چیز زیبا و چشم نواز مورد پسند و هر موضوع نازیبایی به حاشیه رانده می شود. بنابراین کسب و کارها و حتی افراد باید سعی نمایند در مسیر درست قرار بگیرند، اما شاید این سوال پیش بیاد چگونه می توان در این مسیر قرار گرفت ؟

تبلیغات در عصر حاضر بیشتر از آنکه یک صنعت باشد یک هنر- صنعت است، برای آنکه تبلیغات موثرتری داشته باشیم باید از هنر استفاده کنیم تا چشم نواز جلوه نماییم، به گونه ای در همان منظر اول محبوب و مورد مقبول دیگران قرار بگیریم. بزرگترین هنرهایی که به رونق تبلیغات کمک کرده اند عکاسی  تبلیغاتی و فیلم صنعتی یا تیزر تبلیغاتی هستند.

اگر دلیل مهم بودن عکس و فیلم های تبلیغاتی را بپرسید خواهیم گفت:

امروزه با گسترش فضای مجازی و رشد بی سابقه شبکه های اجتماعی مابین افراد تهیه خوارک برای این شبکه ها بسیار مهم است، بهترین خوراک برای این فضا ها  بدون شک تصویر است، عکس و فیلم کوتاه به خاطر حجم کم و راحتی قابل انتقال بودنش ، ابزاری بسیار مهم به شمار می رود. یادمان نرود که شبکه بزرگ و بیش 500 میلیون نفری اینستاگرام بر پایه عکس و فیلم بنا شده است.

خدمات عکس صنعتی - تبلیغاتی :

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از محصولات در سایزهای استاندارد، کوچک و بزرگ

عکاسی تبلیغاتی مخصوص بروشور، کاتالوگ، بیلبورد و پوستر

عکاسی از سمینارها و همایش ها

عكاسي به صورت پروژه ای

0%